ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English Український
 

Bilstein Clubsport: на екстремальному рівні.


 Якщо мрією кожного справжнього автомобіліста є суперкар, тобто, автомобіль з ексклюзивним обладнанням, дизайном і динамічними характеристиками, то таким аналогом серед амортизаторів і пружин компанії Bilstein є серія Clubsport.
Компанія Bilstein – всесвітньо відомий розробник і виробник амортизаторів і пружин для легкових і комерційних автомобілів. Її продукція відрізняється незмінною якістю та постачається як на автозаводи для першого монтажу, так і на вторинний ринок. Крім того, її пропозиція включає в себе не тільки референції для заміни зношених амортизаторів і пружин. Набагато більше можливостей дає жовта серія Performance, яка дозволяє модифікувати заводську підвіску автомобіля. Зрозуміла, що така заміна відбувається в межах, дозволених автовиробником, адже інженери компанії Bilstein приймають активну участь на етапі проектування автомобіля.
Серії Performance – це також комплекти амортизаторів зі змінними характеристиками, які дозволяють змінювати підвіску автомобіля зі звичайної на спортивну. Особливо хотілося б виділити амортизатори Bilstein B16 серії PSS9 і PSS10, які забезпечують 10-ступеневе гвинтове регулювання демпфуючих зусиль. Саме тому цю продукцію дуже часто обирають для суперкарів та спортивних автомобілів.
Саме завдяки багаторічній участі компанії Bilstein в автоперегонах була створена елітна серія Clubsport, в якій пропонується повний комплект – однотрубні газові амортизатори, пружини і необхідне кріплення, що дозволяють обрати до 100 різних параметрів підвіски. Це можливо завдяки розділенню етапів „стиснення” і „відбій”, а також регулюванню підвіски по 10-ти ступеневій шкалі,  де „1” означає м‘яку підвіску, а „10” – жорстку. Всі зміни виконуються вручну, без використання додаткових інструментів, а перехід від однієї позиції до іншої підтверджується характерним клацанням.
„Значною мірою результати, досягнуті на трасі, залежать від стратегії, можливостей техніки і злагоджених дій усієї команди перегонів. Одним з важливих елементів є правильний вибір налаштувань підвіски згідно з необхідними умовами”, – розповідє Анжей Хмелевський, технічний радник IHR. „Амортизатори Bilstein Clubsport дозволяють швидко змінювати різні характеристики підвіски, включаючи регулювання кута сходження коліс. Всі деталі виготовлені з високоякісних матеріалів, стійких до надзвичайної швидкості і перевантаження”.
Комплект Clubsport сертифікований TUV відповідно до положень, затверджених для використання в дорожніх умовах. Він може бути встановлений, зокрема, в спортивних версіях Audi TT, S3 або R8, MINI Cooper, Porsche 911, і Skoda Octavia RS, на Volkswagen Golf GTI і Scirocco R. Bilstein Clubsport – це чудовою база для подальшої модифікації автомобіля для спортивних перегонів.